Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Výhody čalunenej postele

Pridané: 05.04.2015

Čalunené postele

Čalúnené postele si čoraz viac nachádzajú svojich prívržencov. Niet sa čomu čudovať, tieto kvalitné postele ponúkajú eleganciu a luxus. Tento trend je dobre známi v arabských krajinách a teraz sa sním môžete zoznámiť aj vy.

Aj keď si môžete myslieť, že čalúnené postele sú už dávno out. Opak je pravdou. Istý čas boli hitom kožené postele, no tie boli nahradené kvalitnou bavlnou, ktorá pôsobí rovnako vkusne, no je podstatne odolnejšia voči tlaku a nevzbudzuje chladivý efekt ako koža.

 

 

Čalúnené postele predstavujú luxusný dizajn postele, ktoré je vkusne dotvorené látkou. Takto dotvorené môže byť len istá časť čela vašej postele, celé čelo alebo kompletne celá posteľ. Kvalitné masívne drevo obtiahnuté luxusnou látkou môže veľmi vkusne zmeniť celkový vzhľad vašej spálne. Pre čalúnenie sa používajú vysoko kvalitné tkaniny rozdelené do jednotlivých kategórií. Každá kategória obsahuje rôzne percentuálne zastúpenie kvalitnej bavlny. Samozrejme tá najvyššia kategória predstavuje až 100 % prírodnej bavlny, čo ju zaraďuje do kategórie najluxusnejších čalúnených postelí.

 

 

Čalúnené postele vám ponúkajú skutočne neobmedzé množstvo možností pre farebné ladenie vašej spálne. Nieste už obmedzovaný pre základné farebné odtiene. Práve vďaka tomu môžete nie len dizajnom, ale aj farebne upútať na svoju posteľ pozornosť. Farby ako žltá, červená, fialová, modrá už nie sú len vašou túžbou,ale skutočnou reálnou voľbou farebného čalúnenia.

Aj keď čalúnené postele pôsobia luxusne ich cena sa pohybuje v reálnych hladinách, a tak sú dostupné širokej skupine ľudí. Vďaka tomu si aj vy viete vybrať tú svoju a vniesť do spálne nový dizajn a eleganciu.

 


Späť na zoznam článkov
Copyright 2015 - 2022 © Nákupné centrum | Doplnkydozahrady