Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Zlatá farba v spálni ?

Pridané: 05.04.2015

Aká je zlatá farba ?

Spálne predstavuje úplne unikátny priestor so silným osobitým čarom. Potrhněte ho ešte viac vybraným zariadením a doplnkami, ktoré zabezpečia, že sa v tejto časti interiéru budete cítiť priamo luxusne. Stavte na zlatú farbu, ktorá je od pradávna symbolom bohatstva, moci a vycibreného vkusu, a užívajte si strhujúce atmosféry, ktorá Vašu spálňu zaplavia.

 

 

Zlatá farba je veľmi výrazná, a tak sa ľahko stane neprehliadnuteľnou dekoráciou každého priestoru. Spôsobov, ako ju začleniť práve do spálne je nespočet.
Tapety sú právom považované za jeden z najefektívnejších spôsobov, ako razom zmeniť pôsobenie interiéru. Pre svoju spálňu si zvoľte tapety so zlatistými odleskami, ktoré perfektne doladia zámocký alebo minimalistický štýl. Dekorujte nimi všetky steny, alebo len jednu z nich - v závislosti na tom, aké veľké premeny chcete dosiahnuť. Vzhľad zlatých tapiet nádherne vynikne v okolí postele s nebesami.

 

 

A práve samotná posteľ je ďalším miestom, ktoré priamo nabáda k použitie zlatej. Zamerajte sa na vzhľad čela postele - ide o detail, ktorý do veľkej miery určuje nielen štýl lôžka, ale aj celej miestnosti. Čalúnené čelo dekorované zlatou farbou miestnosť prežiari a vtlačí ju neopísateľný šmrnc.

 

 

Rovnaký efekt docielite tiež vhodnou voľbou obliečky a ďalších textílií, ako sú závesy, poťahy a prikrývky. Zlatá farba vyvoláva dojem hýčkanie a starostlivosť, a tak v spálni nastolí vysoko relaxačné prostredie. Pokiaľ Vás lákajú len drobnejšie zmeny, venujte pozornosť nástenným dekoráciám - obrazy a zrkadlá sa zlatými rámami oživia každú stenu. Zlaté prvky môžu zdobiť aj nábytok a bytové doplnky. Zlatá farba dokonale vynikne s bielou, rozumie si aj s odtieňmi červenej a neprekonateľne zapôsobí v kombinácii s čokoládovou. Jednotkou však zostáva spojenie zlatej a čierne, ktoré sa ani v spálni nemusíte vôbec báť.

 


Späť na zoznam článkov
Copyright 2015 - 2022 © Nákupné centrum | Doplnkydozahrady