Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Tešíte sa na Vianoce ?

Pridané: 08.11.2015

Už čoskoro sa v uliciach miest, vo výkladoch obchodov a v obchodných centrách začnú rozsvecovať prvé vianočné žiarovky. Nezostávajte pozadu a ozdobte okná Vášho bytu, balkóna, záhrady, alebo celý dom vianočným dekoratívnym osvetlením. Skúste napríklad model s možnosťou časového spínača, ktorý Vám zabezpečí, že Vaše každodenné návraty do tepla domova budú ešte príjemnejšie.

Ako si tento rok Vianoce naozaj užiť ?
Niekto má predvianočný zhon rád a niekto ho vždy pretrpí ako nutné zlo. Ak patríte do druhej skupiny, skúste to tento rok inak. Obligátne predvianočné upratovanie môžete zveriť profesionálom alebo jednoducho odsunúť na jar. Rovnako tak pečivo - to kupované nie je vôbec zlé. A darčeky? Miesto zúrivého pobehovanie v preplnených obchodoch si radšej doma uvarte horúcu čokoládu alebo grog a jednoducho ich vyberte v našom e-shope. Vysoká kvalita tovaru, priaznivé ceny a krátke dodacie lehoty sú samozrejmosťou.

 

Kúzlo vianočnej atmosféry
Ak sa budete riadiť vyššie uvedenými pravidlami, zostane Vám viac času na výzdobu vášho bytu alebo domu, a môžete tak vykúzliť tú pravú vianočnú atmosféru. To ale opäť nie je žiadna veda, pretože okrem darčekov si z našej bohatej ponuky môžete vybrať aj kvalitné vianočné dekoratívne osvetlenie. Zvoliť môžete klasické svietniky do okien alebo sa viac odviazať a ozdobiť svoj príbytok svietiacim stromom, akrylovým kužeľom či dokonca antickým stĺpom.

Biele Vianoce
Síce v súčasnosti väčšinou zažívame Vianoce na blate, ale Váš sen o bielych Vianociach si môžete splniť aspoň vďaka svetelným vianočným dekoráciám v tvare cencúľov. Ozdobte nimi strechu Vášho domu a razom Vás prenesú na zasneženú horskú chatu. Okrem cencúľov poslúži na rovnaký účel aj svetelné dekorácie v tvare hviezd alebo dokonca meteorický dážď. Absolútnym hitom sú rozšíriteľné svetelné reťaze DILED, ktoré možno spájať do seba a vďaka ktorým bude Váš dom poriadne žiariť.

 

Aby k Vám Ježiško trafil
Či už u Vás rozdáva darčeky Ježiško, Mikuláš alebo Santa Claus, nie je úplne od veci posvietiť mu na cestu - treba svietiacim polmesiacom, lampášom, alebo hviezdami. Krásnou dekoráciou vhodnou na terasu alebo do záhrady sú svietiace soby so saňami či Santa Claus na rebríku. Sami sa môžete presvedčiť, že možnosti dekoratívneho vianočného osvetlenia v našom e-shope sú naozaj široké a pri pohľade do žiariacich očí Vašich detí nezostanete na pochybách, že sa Vám investícia do svetelných dekorácií bohato vyplatila.


Späť na zoznam článkov
Zatvoriť

K článku neboli pridané žiadne komentáre vložiť nový komentár

Copyright 2015 - 2022 © Nákupné centrum | Doplnkydozahrady