Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Vernostný program

Úvod InfoVernostný program

 

Vernostný program je len " pre registrovaných zákazníkov "

 

Vernostný program slúži na odmeňovanie zákazníkov za objednávky vernostnými bodmi. Výška vernostných bodov, ktoré zákazník dostane za objednávku sa počíta z ceny objednaného tovaru.

 

Pri prvej registrácií budú zákazníkovi pripísané jednorázovo body - vo výške 10 bodov. Tie zákazník uvidi po následnom prihlásení vo svojom profile.

 

Každý jeden produkt v našom e-shope je obodovaný a body získava registrovaný zákazník pri každóm nákupe akéhokoľvek produktu.

 

Nazbierané body môže, ale aj nemusí použiť zákazník pri platbe za tovar. Body si zákazník môže zbierať a pokiaľ bude mať nazbieraný určitý počet bodov, môže ich použiť k platbe pri objednávke.

Samozrejme, dá sa použiť aj iba určitý, čiže čiastočný počet bodov. Výšku množstva použitých bodov si zákazník ovplyvňuje sám.

 

Body sa zákazníkovi pripíšu až po presunutí objednávky do stavu "Vybavená objednávka". Vernostné body teda môže zákazník použiť až v ďalšej objednávke.

 

V prípade nejasností nás môžete kontaktovať telefonicky na čísle : +421 911 962 900, alebo kontaktným formulárom.

Kontaktný formulár

znakov do konca.
Nový súbor (max. 500 kB)
antiSpam [nový kód]