Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Novinky Matrac LAURA

Matrac LAURA

Laura HR je ortopedický matrac vyrobený z elastickej, sedemzónovej studenej peny. Matrac sa skladá z dvoch profilov s rôznou tuhosťou studenej peny. Jednoducho sa otáčate matracom, ktorý vám vyhovuje. Matrac je antibakteriálny, povlak s výťažkom z Aloe Vera, ktorý robí matrac úplne neškodný. Matrace sú k dispozícii v niekoľkých veľkostiach, aby dokonale zapadli do každej postele.

 

 

Popis výrobku

Matrace Laura HR

 

Matrac Laura HR sa skladá z dvoch značkových studených pien Carpenter. Ortopedické vlastnosti Carpenterovej studenej peny zvyšujú kvalitu matraca Laura HR. Materiál každej strany má inú tuhosť, takže môžete dokonale prispôsobiť svoj matrac podľa svojim potrebám a minimalizovať riziko tuhého výberu tuhosti. Vzduchové kanály sú zabudované do matracového profilu, aby sa zabránilo tvorbe a usadzovaniu húb a roztokov. Laura HR dosahuje vynikajúce ortopedické vlastnosti vďaka svojmu výkonu a používanej studenej pene, ktorú si určite oceníte. Pena tiež zachováva dlhodobú užitočnú hodnotu.

 

Jadro matracu je vyrobené z 7-milimetrovej studenej peny, takže je dokonale prispôsobená kontúram vášho tela. Napriek tomu si zachováva svoju flexibilitu pri podpore ramena, bedra a panvy počas spánku.

Matrac Laura HR spĺňa matrace najvyššej kvality, čo je dôkazom luxusného krytu matraca. Povlaky sú zakotvené vo výťažkoch z liečivých rastlín Aloe Vera Barbaensis, ktoré pôsobia antibakteriálne a veľmi jemne na pokožku. V priebehu spánku sa extrakt Aloe Vera postupne uvoľňuje, čo pomáha pri perfektnej relaxácii počas noci. Každé ráno sa budete cítiť ako znovuzrodený.

Kryt je možné bez problémov vypláchnuť až na 60 ° C. Dokonca aj on si zachová svoju jemnosť a bude aj naďalej príjemný na dotyk. Na dosiahnutie veľmi dobrého vetrania matraca sa používa exkluzívna tkanina z Aloe Vera s vysokým obsahom bavlny, ktorá je tiež prešitá dutým termoplastickým polyesterovým vláknom. Vďaka svojim vlastnostiam a materiálu je náter vhodný pre alergikov aj astmatikov a predovšetkým je vysoko antibakteriálny. Laura HR bude ideálnym matracom pre vaše dieťa v Bed Bed House a Wally House. Navyše môžete použiť matrac v zásuvke 2 v 1 ako náhradný spací vankúš.


špecifikácie

Laura HR sa skladá z dvoch studených pien inej tvrdosti:

8 cm vysokoformátová studená pena 40 kg / m3 s tvrdosťou H3 - tvrdá
8 cm vysoko profilovaná studená pena 38 kg / m3 s tvrdosťou H2 - stredne tvrdá

Výška jadra je 16 cm a celková výška vrátane krytu je 17 cm.


Rozmery matracov

80 x 140 cm
90 x 140 cm
80 x 160 cm
90 x 160 cm
80 x 180 cm
90 x 180 cm
80 x 200 cm
90 x 200 cm
120 x 180 cm
120 x 200 cm

 

Máte atypický rozmer lôžka? Napíšte nám a my vám ho necháme naceniť.

Farebná schéma matracového jadra sa môže líšiť od fotografie produktu. Studená pena je vždy rovnaký materiál a kvalita. Je to len farebný dizajn.


Zhrnutie

Hľadáte matrac, ktorý bude veľmi sofistikovaný pre vaše zdravie a spĺňa najvyššie ortopedické parametre? Potom je Laura HR správnym riešením. Každá oblasť zaťaženia má odlišnú triedu tuhosti, takže môžete vybrať ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Doprajte si relaxovaný spánok a dajte svojmu telu najlepšiu starostlivosť s matracou Laura HR.