Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Novinky Matrac NELA

Matrac NELA

Matrace Nela HR je kvalitný zdravotný matrac s vysokými ortopedickými vlastnosťami. Jadro matracu je vyrobené zo sedemzónovej studenej peny, ktorá poskytuje vášmu telu podporu ramennej, bedrovej a panvovej oblasti. Matrac Nela HR má tiež luxusný extrakčný náter Aloe Vera, ktorý má priaznivé účinky na vaše zdravie a pomáha dokonalej ventilácii matraca.

 

 

Popis výrobku

Matrace Nela HR

 

Nela HR je lekársky ortopedický matrac vyrobený z studenej peny Eurofoam, ktorý spĺňa najvyššie kritériá a má dokonalé ortopedické vlastnosti. Aby sa zabránilo usadzovaniu plesní a roztočov, vzduchové kanály sú zabudované do jadra matraca, aby sa zabezpečilo ideálne vetranie. Matrace Nela HR vyniká svojou trvanlivosťou. Vďaka zvolenej studenej pene dosahuje Eurofoam vysokú užitočnú hodnotu dlhú dobu a nestráca žiadne dokonalé ortopedické vlastnosti.

 

Sedemzónové matracové jadro sa perfektne prispôsobí kontúram vášho tela, aby sa zaistili dokonalé podmienky pre uvoľnený a regeneračný spánok. Nela HR poskytuje vynikajúcu podporu ramenám, bedrám a oblasti panvy.

Matraci Nela HR je dodávaný s exkluzívnym náterom obsahujúcim extrakt z liečivej rastliny Aloe Vera barbaensis, ktorý má priaznivý vplyv na naše zdravie. Je veľmi jemný na pokožku a má antibakteriálne vlastnosti. Extrakt, ktorý uvoľníte z krytu počas spánku, vám poskytne potrebnú relaxáciu a relaxáciu. Môžete bezpečne odstrániť kryt pomocou zipsu a umyť ho až na 60 ° C a stále zachovávať jeho jemnosť na dotyk a ďalej dýchať, čo je dôležitý prvok v kryte a celkovom matrace. Kryt je vyrobený z luxusnej tkaniny s Aloe Vera a vysokým podielom bavlny. Celý povlak je šitý dutým polyesterovým vláknovým termostatom, ktorý len pomáha dokonale vetrať matrac. Vďaka svojim vlastnostiam a dizajnu je náter vhodný pre ľudí trpiacich alergiami alebo astmou. 

 

špecifikácie

Profilovaná studená penová matrac Nela HR má výšku 16 cm a obsah peny je 38 kg / m3. Nela HR dosahuje tvrdosť H2 až H3, čo znamená strednú až tvrdú nakladaciu plochu. Je vhodný pre mužov aj ženy a deti. Celková výška matraca vrátane krytu je 17 cm.


Rozmery matracov

80 x 140 cm
90 x 140 cm
80 x 160 cm
90 x 160 cm
80 x 180 cm
90 x 180 cm
80 x 200 cm
90 x 200 cm
120 x 180 cm
120 x 200 cm

 

Na požiadanie môžeme vyrobiť ľubovoľnú veľkosť matraca. Napíšte nám.

Farba jadra sa môže líšiť od fotografie produktu. Studená pena je vždy rovnaký materiál a kvalita. Je to len farebný dizajn.


Zhrnutie

Ste unavený celý deň a potrebujete odpočinok a dobré telo regenerovať? S ortopedickou matracov Nela HR budete počas noci pokojne snívať a Vaše telo dokonale zrelaxuje v ideálna polohe vďaka jadru zo sedmiozónové studenej peny, z ktorej je matrac Nela HR vyrobená. Matraci Nela HR jednoducho musí mať.