Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Novinky Matrace Brigita - 80x140 cm

Matrace Brigita - 80x140 cm

Popis výrobku

Matrace Brigita HR

 

Matrac Brigita HR je vyrobený z tvrdej peny Carpenter a má vysokú objemovú hmotnosť. Brigita HR vyniká svojou ergonómiou, ktorá poskytuje ideálnu podporu pre celé telo. Zákazníci preto oceňujú ergonomické zónovanie. Dokonalé vetranie matraca je dôležitým prvkom, ktorý úplne zabraňuje rastu pliesní, baktérií a roztočov. Brigita HR spĺňa túto podmienku na vynikajúcu. Dokonalé vetranie zabezpečujú vzduchové kanály umiestnené v celom objeme jadra.

 

V balení je vysoko kvalitný antibakteriálny náter obsahujúci extrakt z liečivých rastlín Aloe Vera, ktorý má priaznivé zdravotné účinky. Vysoko priedušný kryt môžete kedykoľvek oprať v klasickej práčke až do teploty 60 ° C. Vďaka svojmu zloženiu a vysokému obsahu bavlny je poťah vhodný pre alergikov i astmatikov. Brigita HR je ideálny buď pre posteľ Happy alebo Wally, ale aj pre jednolôžkové postele Singl a dvojlôžkové postele Double.

 

Matrace Brigita HR spríjemnia váš spánok pohodlne a pokojne. S týmto matracom načerpáte energiu do nového dňa. Musíte len počítať s tým, že nebudete vedieť ráno vstávať z postele.

 

špecifikácie

Výška jadra matraca Brigita HR je 16 cm. S antibakteriálnym obalovým matracom dosiahne celkovú výšku 17 cm. Je ľahko nastaviteľný a jeho celková nosnosť je až 120 kg. Na výrobu matracu sa používa studená pena s hmotnosťou 35 kg / m.


Rozmery matracov

80 x 140 cm
90 x 140 cm
80 x 160 cm
90 x 160 cm
80 x 180 cm
90 x 180 cm
80 x 200 cm
90 x 200 cm
120 x 180 cm
120 x 200 cm

 

Chcete iný rozmer? Napíšte nám a my vám ho poskytneme.

Farebná schéma matracového jadra sa môže líšiť od fotografie produktu. Studená pena je vždy rovnaký materiál a kvalita. Je to len farebný dizajn.


Zhrnutie

Potrebujete načerpať silu a poskytnúť svojmu telu perfektnú relaxáciu po celóm dni? Potom je Brigita HR Matrac tou správnou voľbou. Jadro je vyrobené zo studenej peny, je veľmi pružné a priedušné a reguluje teplotu. V lete vás ochladí, v zime Vás zahrieva. Nechajte sa rozmaznávať a urobte niečo pre vaše zdravie a pokojný spánok. Matraci Brigita HR sa zamilujete, verte nám.