Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Novinky Posteľ Domček FUNNY

Posteľ Domček FUNNY

Popis výrobku


Posteľ Funny House

Funny Bed je kombináciou nášho prvotriedneho modelu v tvare Teryho domu a modernizovaného modelu Happy Bed. Začali sme robiť vtipné postele z iniciatívy vás, našich zákazníkov, keď sme počúvali vaše nápady, želania a výhrady. Nový model postele Funny prevzal z pôvodného modelu Tery elegantný vzdušný vzhľad, pritom z modernizovaného modelu Happy si ponechal pevnosť, stabilitu a dokonalú variabilitu, ktorou disponujú všetky postele Benlemi pre rok 2017. Jednoduchosť a minimalizmus sú prednosťou postele Funny. To sú tiež niektoré z dôvodov, prečo je tento model tak náročný.

 

Posteľ domček Funny zachovala vo svojom vzhľade moderný škandinávsky dizajn, ktorý sa stáva čoraz žiadanejším z dôvodu jednoduchých a jemných tvarov, aplikovaných najmä na prírodných materiáloch, čo Funny bezpochyby spĺňa. Aj keď posteľ je na prvý pohľad jednoduchá, jeho konštrukcia je pevná a vysoko stabilná. S postieľkou Funny budete chodiť do detskej izbičky s pokojom a istotou, že hoci sa bude Váš drobec, napriek mnohým karhanie za striešku postele rozlične vešať, posteľ pre ňu / neho bude stále bezpečná.

Od našich zákazníkov získavame množstvo spätných väzieb a odpovedí na naše postele. Všeobecne platí, že deti majú veľa postelí tak, že budú veľmi radi, že trávia čas a deň v podobe hry a iných zábavy. Deti zažijú veľa dobrodružstiev pri hraní počas dňa, naopak posteľ bude bezpečným a útulným miestom pre pokojný nočný spánok. Môžete zvýšiť atmosféru, keď usnete, napríklad s guľkami šumivých gulí, stropnou lampou Emu alebo iným príslušenstvom detskej izby. Spokojný detský spánok je za neplatený.


Stavba postelí

Postavili sme Funny posteľnú bielizeň výhradne z hranolov z borovicového lepidla s priemerom 60 × 60 mm, rovnako ako v posteľových modeloch Happy alebo Wally. Ak sa nemusíte starať o veľkosť dreva po rokoch, naše drevo je úplne prepichnuté uzly.

Posuvná mriežka je pevne pripevnená k základnému rámu postele, ktorý je 5 cm nad zemou. 5 cm nad zemou je dostatočná vzdialenosť na dosiahnutie lepšej cirkulácie vzduchu pod lôžkom.

 

Bunny Funny Sleeping Bed sa rozrezá 85 cm od podlahy pod uhlom 45 °, bez rozdielu vo vnútornej veľkosti lôžka.

Kvalita je jedným z rozhodujúcich faktorov pri rozhodovaní o kúpe prakticky akéhokoľvek produktu. Pre detskú postieľku je to dvojité. Funny posteľ má minimálnu nosnosť 150 kg, ktorá vám povie o sile a stabilite celej lôžkovej konštrukcie. Pevne stojíme za kvalitou našej práce. Pred uvedením postele Funny na trh sme ju podrobili záťažovému testu, kedy bez akýchkoľvek deformácií zvládla uniesť aj 250 kg živej váhy, čo je skvelý výsledok. Neodporúčame však zbytočnú posteľnú posteľ.

K posteli je tiež zahrnutá posteľ, ktorá je bezplatne dodaná na posteľ. Rám Funny bed je však tak variabilný, že do nej môžete vložiť akýkoľvek iný typ roštu. Odporúčame Vám kúpu matrace asi 17 cm v našich lôžkach. Najmenej 15 a maximálne 20 cm.


Individuálne úpravy

Obrovskou výhodou Funny postele je jej variabilita.

Bezpečnostná bočnica je spoľahlivým bezpečnostným prvkom pre každé z našich postelí série 2017. Minimalizuje pád dieťaťa v noci. Bezpečnostná strana je pevne pripevnená k rámu postele, ktorý vďaka svojej konštrukcii spočíva na svojom vlastnom povrchu a dodáva mu väčšiu pevnosť. Kedykoľvek máte možnosť po odstránení bočnej steny bez viditeľných stôp, pretože je zasunutá do rámu postele zo strany matraca - matrac a dokonale skrýva dieru. Na boku steny bude dieťa spoľahlivo chrániť napríklad vystužené panely Manti.

Súčasťou jednotlivých úprav je tiež zvýšiť celkovú výšku lôžka a získať priestor pod lôžkom, ktorý môže byť použitý na umiestnenie 2v1 zásuvky alebo iných potrebných predmetov. Ďalšími nožnými nožičkami vo výške 20 cm sú skvelé riešenia. Ak je dieťa stále malé a chcete sa čo najbližšie k zemi, nechajte detskú postieľku na štandardných nohách o dĺžke 5 cm. Akonáhle je dieťa staršie a nebude v nebezpečenstve pádu z postieľky, jednoducho skrutkujte ďalšie nohy a jednoducho zvýšte lôžko. Nožnice môžu byť použité pre všetky typy postelí Benlemi.

 

Nakoniec si môžete kúpiť 2v1 zásuvku. Zásuvka ideálne slúži buď ako náhradný priestor na spanie pre návštevy vášho najmenšieho alebo úložného priestoru. Rám zásuvky je rovnaký ako rám lôžka vrátane roštu, ktorý prispieva k jeho pevnosti a každé z jeho gumových kolies môže vydržať až 85 kg hmotnosti.

Pre perfektný spánok vášho dieťaťa si môžete kúpit ortopedický matrac pre zábavné lôžko. Vyberte si z troch vybraných typov matracov vhodných pre deti. Brigita HR, Laura HR a Nela HR.

 

Dostupné rozmery zábavy

80 cm x 160 cm (mimo 92 cm x 172 cm) - hmotnosť lôžka 44 kg, celková výška 130 cm
90 cm x 160 cm (mimo 102 cm x 172 cm) - hmotnosť lôžka 47 kg, celková výška 135 cm
80 cm x 180 cm (mimo 92 cm x 192 cm) - hmotnosť lôžka 48 kg, celková výška 130 cm
90 cm x 180 cm (mimo 102 cm x 192 cm) - hmotnosť lôžka 52 kg, celková výška 135 cm
80 cm x 200 cm (mimo 92 cm x 212 cm) - hmotnosť lôžka 53 kg, celková výška 130 cm
90 cm x 200 cm (mimo 102 cm x 212 cm) - hmotnosť lôžka 56 kg, celková výška 135 cm
120 cm x 200 cm (mimo 132 cm x 212 cm) - hmotnosť lôžka 67 kg, celková výška 150 cm


Farba

Funkčné postele upravujeme niekoľkými spôsobmi. Základná povrchová úprava nášho lôžka je drevené drevo. Po brúsení je povrch veľmi jemný a príjemný na dotyk. Možné znečistenie je možné odstrániť pomocou najlepšej brúsnej / brúsnej špongie.
Funny posteľ je však veľmi cenená v niektorých odtieňoch populárnych farieb. Konkrétne najobľúbenejšie biele, dievčenské ružové, chlapčenské tyrkysové, zelené alebo populárnejšie čierne alebo svetlošedé. Môžete si vybrať odtieň vašej farby podľa vašich požiadaviek a želaní, aby sme mohli vaše detská postieľka k dispozícii. Pri výbere farieb postupujte podľa palety RAL. V neposlednom rade vyrábame lôžka s priehľadným lakom na úpravu povrchu prírodného dreva.

Treba poznamenať, že farby, ktoré používame na konečnú úpravu postelí, sú 100% zdravé. Sú úplne antialergénne a ekologické. Vody na báze vody používame bez stopy biocídov, takže sú vhodné aj pre najmenšie deti.


Zhrnutie

Máte radi jednoduché tvary? Máte radi jemnosť a vzdušnosť spánku vášho dieťaťa? Potom je Funny posteľ ideálnym riešením na uspokojenie vašich očakávaní na poslednom mieste. Jednoduchosť simulácie so stabilitou a univerzálnosťou prináša jednoducho krásny model, ktorý je nepochybne zábavný. Môžete kombinovať Funny postele s ostatnými doplnkami pre starostlivosť o deti a vytvoriť svojmu dieťaťu nezabudnuteľný priestor na spanie, ktorý bude závidieť všetci. Pozrite sa sami.