Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Úvod Novinky Posteľ Domček WALLY

Posteľ Domček WALLY

Posteľ domček Wally je náš nový model postele, ktorý vychádza z modelu postele v tvare domčeka Happy. Modernizovali sme v podstate našu najpredávanejšie posteľ v tvare domčeka Tery. Postieľka krásne zapadá do obľúbeného škandinávskeho štýlu.

Posteľ domček Wally má už na prvý pohľad vylepšenú pevnosť, stabilitu a variabilitu. Postieľka je prakticky robustnejšia vďaka pevnejším spojom dosahuje vyššiu celkovej výšky. Posteľ domček Wally má vzdušnejší konštrukciu, než posteľ domček Happy. Nedisponuje strieškou ani vyššími stĺpiky postieľky, takže bude mať Váš drobček viac priestoru pre jeho obľúbené aktivity, spojené s postieľkou.

Vaše dieťa si postieľku zamiluje už na prvý pohľad a nebude sa jej chcieť nikdy vzdať. Dokonca aj keď z nej vyrastie. Naše doterajšie skúsenosti to potvrdzujú. Verte nám, že posteľ domček Wally vytvorí skvelé miesto na denné hranie a šantenie a v noci dopraje Vášmu dieťaťu príjemnú a nezabudnuteľnú atmosféru, pre ktorú sa bude každú noc tešiť na zaľahnutie a ponorenie sa do ríše snov. Postieľka krásne ladí s našimi doplnky do detskej izby, akým je napríklad stojaca lampa Emu. Doma už nebudete riešiť situáciu, kedy nebude chcieť Váš najmenší ísť spinkať.


konštrukcia postele

Konštrukcia postele domček Wally je zostavená z 60 mm hrubých hranolov z lepeného borovicového dreva. Glejenie dreva je minimalizované odstránením hrčí, takže ani po rokoch užívania postele sa nemusíte obávať tejto skutočnosti.

Hlavný nosný rám postele, do ktorého je upevnený rošt je 5 cm nad zemou. Spomínaných 5 cm vytvorí priestor medzi spodnou hranou postele a podlahou, ktorý dopomôže lepšiu cirkuláciu vzduchu než keby bola posteľ domček Wally umiestnená na zemi.

V 125 cm sa kosí strieška čela postieľky Wally, platí to pre vnútorné i vonkajšie rozmeru postele.

Za kvalitou našej práce si stojíme, a preto každú detskú posteľ Domček Wally sme skonštruovali tak, aby dosiahla minimálnu nosnosti 150 kg. Avšak pri otestovanie nosnosti postele Wally sme využili 250 kg živej váhy a postieľka prešla testom na výbornú.

Zadarmo dodávame k posteli tiež pevný doskový rošt. Posteľ Domček Wally je natoľko variabilne skonštruovaná, že si do nej môžete kedykoľvek umiestniť akýkoľvek typ roštu. Odporúčame do postieľky zaobstarať matrac v ideálnej výške 18 cm. Minimálne však 15 cm a maximálne 20 cm.


individuálne úpravy

Jednou z najžiadanejších úprav postele domček Wally je predĺženie nožičiek. Oproti staršiemu modelu postieľok v tvare domčeka máte možnosť dokúpiť si odnímateľné nožičky s dĺžkou 20 cm. Prakticky, ak je dieťa ešte maličké, postieľku necháte sa štandardnými nožičkami s dĺžkou 5 cm. Vaše dieťa tak bude blízko krajine aby bolo maximálne v bezpečí, akonáhle nepatrne vyrastie, postieľku zvýšite naskrutkovaním dodatočných predĺžených nožičiek s dĺžkou spomínaných 20 cm.

Ďalšie individuálne úpravou môže byť dokúpenia šuplíku 2in1. Veľmi dobre poslúži ako úložný priestor pre periny alebo hračky. Ďalšou výhodou šuplíku 2in1 je, že ho môžete využiť ako rezervné spanie pre návštevy Vašich detí.

Pre zvýšenie bezpečnosti Vášho dieťaťa v priebehu noci je ideálnym riešenie bočnice Safety. Jej montáž je úplne jednoduchá a ďalšou výhodou bočnice je, že je kedykoľvek demontovateľná z postele.

V neposlednom rade vykonávame v rámci individuálnych úprav tiež ručné lakovanie. Na výber máte z niekoľkých variantov, a to lakovanie transparentným farbou alebo tónovanú farbou do bielej, tyrkysovo modrej, ružovej a iných farieb. Postieľku potom krásne zladíte s bytovým textilom a Váš detskú izbičku tak dostane úplne iný rozmer.


Dostupné rozmery postelí Wally

80 cm x 160 cm (vonkajšia 92 cm x 172 cm) - váha postele 22 kg, celková výška 130 cm
90 cm x 160 cm (vonkajšia 102 cm x 172 cm) - váha postele 24 kg, celková výška 135 cm
80 cm x 180 cm (vonkajšia 92 cm x 192 cm) - váha postele 27 kg, celková výška 130 cm
90 cm x 180 cm (vonkajšia 102 cm x 192 cm) - váha postele 29 kg, celková výška 135 cm
80 cm x 200 cm (vonkajšia 92 cm x 212 cm) - váha postele 30 kg, celková výška 130 cm
90 cm x 200 cm (vonkajšia 102 cm x 212 cm) - váha postele 32 kg, celková výška 135 cm
120 cm x 200 cm (vonkajšia 132 cm x 212 cm) - váha postele 37 kg, celková výška 150 cm


Farba
Štandardne dodávame posteľ Domček Wally v niekoľkých prevedeniach konečných povrchových úprav. Najzákladnejšie úpravou je do hladka prebrúsený povrch dreva, čo ho robí veľmi jemným a príjemným na dotyk. Ďalšie úpravou je nalakovanie dreva transparentným lakom, aby sme zanechali borovicovému drevu jeho prírodný vzhľad. A posledným krokom môže byť lakovanie našej postele nesmierne obľúbenou bielu, tyrkysovo modrou, ružovou alebo napríklad antracitovú farbou. Avšak postieľku Vám dokážeme nalakovať do ktoréhokoľvek Vami odtieňa podľa Vášho vkusu zo všeobecného vzorkovníka palety farieb RAL.

 

Pre finálnu povrchovú úpravu postele Domček Wally, používame výhradne 100% zdravotne nezávadné, antialergenný a čisto ekologické farby. Farby sú na vodnej báze a bez stôp biocídov. Farby sme vyberali tak, aby boli vhodné aj pre najmenšie deti a tým pádom ste mohli využívať postieľku bez akýchkoľvek obáv o zdravie Vás aj Vašich detí.


Zhrnutie
Chcete Vášmu dieťaťu zaobstarať postieľku, v ktorej bude šťastne snívať a zamiluje si ju na prvý pohľad? Potom verte, že posteľ Domček Wally bude spĺňať všetky Vaše požiadavky a Vaše dieťa bude spokojne spinkať v noci a radostne sa baviť cez deň. Perfektnú stabilitu a trvanlivosť tvorí drevená konštrukcia z hranolov z borovicového dreva. Sami sa presvedčte.