Kategórie      
Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O NÁS

Úvod O NÁS

DOPLNKYDOZAHRADY - sme online obchod s nábytkom do záhrady, interiéru a rôznymi doplnkami


Keď hľadáte čokoľvek ohladne záhrady, nábytku a doplnkov, tak to u nás určite nájdete. Nie sme len bežný eshop - práve naopak, v našom eshope nájdete rôzne kategórie s produktami do interiéru aj exteriéru. Jednoducho povedané, každý si u nás bude vedieť vybrať a príde si na svoje.

Našim prvoradým cieľom je, aby si naše výrobky mohol dovoliť naozaj každý a to vďaka prístupným cenám, dobrej kvalite výrobkov.


CENOVO DOSTÚPNÝ A ŠTÝLOVÝ SORTIMENT


Na DOPLNKYDOZAHRADY stále sledujeme najnovšie trendy a to aj pokiaľ ide o nábytok. U nás vieme, že štýlové doplnky nemusia byť drahé a práve preto je náš eshop s nábytkom ideálny pre všetkých.


ZAUJÍMAVÝ SORTIMENT


Náš eshop Vás vždy prekvapí zaujímavými novinkami. Hľadáte nové jedálenské stoličky? Máte radi prírodu? Potom si u nás viete kúpiť štýlovú súpravu záhradného nábytku, alebo stráviť príjemný obed na záhrade.

Viete si u nás spríjemniť sedenie v obývačke, zrelaxovať v pohodlnom kresle pred TV.

Tak isto si viete spríjemniť sedenie v zimnej záhrade s našim prírodným ratanom a v neposlednom rade ponúkame aj chovateľské potreby pre domáce zieratá.


VYSKÚŠAJTE SI U NÁS POHODLNÉ NAKUPOVANIE


Veľkou výhodou online obchodov je, že v nich môžete nakupovať kedykoľvek, keď sa Vám to hodí a zaplatíte takou formou, ktorá Vám viac vyhovuje. U nás môžete platiť formou dobierky - zaplatíte pri dodaní tovaru kuriérom, platbou prevodom na základe vystavenej FA, alebo v hotovosti na výdajnom mieste DOPLNKYDOZAHRADY.


Výdajne miesto:

Murgašová 8

949 01 Nitra

areál depa 123


A my sa potom postaráme o to, aby Vám objednaný tovar prišiel čo najskôr.

 

 

Príjemné nakupovanie Vám praje 

tím DOPLNKYDOZAHRADY